Güncel

10 KASIM EN BÜYÜK YASIM

Atamızın aramızdan ayrılışının 82. yılı nedeniyle hafta boyunca gerçekleştirilen anma etkinliklerine adamızda bulunan okullarda devam edildi. Gökçeada Cumhuriyet İlkokulu ve Zeytinliköy Özel Rum İlkokulu öğrencileri de gerçekleştirdikleri programlar ile Atamızı sevgi ve minnetle andı.

En küçüğümüzden en büyüğümüze hepimizi hüzne boğan 10 Kasım tarihinde ulusça bizlere bu vatanı armağan eden Atamızı sevgi ve minnetle anarız. Bu ulusal yas günümüzde (hafta boyunca) gerçekleşen etkinliklerle aramızdan bedenen ayrılan, ama ruhen hep bizimle olan ATATÜRK’e olan özlem ve minnet duygumuzu belirtiriz.

Gökçeada’da bulunan okullarda da bu anma etkinlikleri hafta boyunca devam etti. Gökçeada’nın Sesi olarak bizde Gökçeada Cumhuriyet İlkokulu ve Gökçeada Özel Rum İlkokulunda düzenlenen etkinlikleri sizler için izledik.

Çocuklarımızın öğretmenleriyle hazırladıkları programları izlerken Atamızı bir kez daha sevgi ve minnetle anımsadık. Çocuklarımızın program akışında fark ettik ki değil 82 yüzyıllar geçse de Atamıza olan sevgi küçük büyük hiç birimizde azalmayacak. Anma programından yakalayabildiğimiz görüntüleri videomuzdan izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

7 DEN 70’E HEPİMİZ HEP SÖYLEDİK, SÖYLÜYORUZ VE SÖYLEYECEĞİZ. ATAM SEN RAHAT UYU BEKÇİSİYİZ BİZE ARMAĞAN ETTİĞİN CUMHURİYETİN

Total Page Visits: 638 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: