Güncel

ADA OT KAVURMASI VE BEŞİ BİR YERDE DOĞAL MEYVE SUYU (REKLAM HABER)

Gökçeada “Yeşilyurt Cafe” özel imalat ürünleri ile ( 10 değişik ot ile yapılan Ada Ot Kavurması ve 5 ayrı meyve ile yapılan Beşi bir yerde Doğal Meyve Suyu) müşterilerine 12 ay boyunca hizmet veriyor.

Gökçeada Earth Market içinde müşterilerine hizmet veren Yeşilyurt Cafe’nin işletmecileri Ayfer ve Coşkun YEŞİLYURT. Bir aile işletmesi olan Yeşilyurt Cafe 5 yıldır ev yapımı yemek ve içecekler ile müşterilerini ağırlıyor.

Gökçeada’nın Sesi olarak Yeşilyurt cafeyi ziyaret ettik ve 2 özel ürünleri hakkında bilgi istedik. Serinlemek için “Beşibiryerde Doğal meyve Suyu”nu Coşkun Bey, “Ada Ot Kavurması”nı da Ayfer hanım anlattı. İYİ İZLEMELER

Yeşilyurt Cafe’de sadece 5 meyveden (Üzüm, erik, Kivi, Kayısı ve şeftali) imal edilen “Beşibiryerde Doğal Meyve Suyu” ve 10 değişik ot ile (Ebe Gümeci, Sirken Otu, Gelincik, Deli Pazı, Radika, Kuş Ekmeği, Efelek, Deli Madımak, Isırgan ve Yemlik) yapılan “Ada Ot Kavurması” sunuluyor müşterilerine.

Anne elinden ev yemekleri, anne elinden ev mantısı, anne elinden el açması börek ve gözleme yanında sayısız damağınızda iz bırakacak tatlar bulabilirsiniz Yeşilyurt Cafede.

UNUTMAYIN YEŞİLYURT CAFEDE ADA OT KAVURMASI YANINDA BEŞİBİRYERDE DOĞAL MEYVE SUYU İLE SİZ VE SEVDİKLERİNİZ HARİKA BİR ZAMAN GEÇİREBİLİR.

Total Page Visits: 1209 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir