Güncel

ADA RÜZGARINDAN FİNALDE MUHTEŞEM DÖNÜŞ

Gökçeada MTAL tarafından düzenlenen “Bahar Şenliği Voleybol Turnuvası” sona ererken final maçında “Ada Rüzgarı” 2-0 geriye düşmesine rağmen “No Name”i 3-2 mağlup ederek şampiyon oldu.

Final maçından önce oynanan üçüncülük maçında “Los Galacticos” “Çılgın Hamsileri” yenerek turnuvada üçüncülük kupasının saibi oldu.

Gökçeadalıların yoğun ilgi gösterdiği final maçı çok çekişmeli geçti. No Name takımı maçta 2-0 öne geçtikten sonra toparlanan Ada Rüzgarı üçüncü seti alarak durumu 2-1 e getirdi. Seti kaybeden No Name toparlanmaya çalışırken arkasına seyirci desteğini de alan Ada Rüzgarı açık farkla aldığı set ile durumu 2-2 ye getirdi.

Rüzgar esmeye başlamış seyirci coşmuştu. Alınana her sayı çılgınca ve dakikalarca alkış alıyor, ortalık inliyordu. Set boyunca kimsenin oturmadığı seti 15-11 alan Ada Rüzgarı turnuvanın şampiyonu olarak kupayı hakediyordu.

Turnuvanın tamamlanmasıyla ilk üçe giren takım ve oyuncular madalyalarını ve kupalarını Gökçeada Belediye Başkan vekili Ercan İPEK’inde katıldığı seromoni ile aldılar.

Turnuvaya katılan her takıma, oynayan her oyuncuya ve turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese Gökçeadalılara yaşattıkları heyecan nedeniyle TEK TEK TEŞEKKÜR EDER, ŞAMPİYON ADA RÜZGARI’NI TEBRİK EDERİZ.

Total Page Visits: 338 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: