GüncelYazarlar

ADAY AÇIKLANDI

12 toplantıdan sonra (yaşanan krizler bir yana) 13üncü toplantı sonrası Millet İtifakı 13 üncü Cumhurbaşkanı adayını açıkladı.

Her toplantı sonrası değişik polemiklere konu olan Millet İttifakı (6 lı masa), adayını en yaşlı üye (13 üncü toplantının ev sahibi) sıfatıyla Saadet Partisi Genel Başkanı Temel KARAMOLLAOĞLU açıkladı.

12 nci toplantı ile 13 üncü toplantı arasında yaşanan kriz için bir çok şey söylenebilir, söyleniyor ve söylenmeye devam edecek. Tüm söylenenler ve söylenecek sözler bir yana altını çizmemiz gereken nokta; milletin yaşanan krizin çözümü için yaptığı baskı. Genel merkezlere gönderilen mesajlar, istifalar, sosyal mesaj paylaşımları (krizi derinleştirmeye yönelik trol mesajlarını kastetmiyorum) masada bulunan liderlere öylesine bir baskı yaptı ki masada bulunan liderlerin anlaşmaktan başka şansı kalmadı. Sonuç olarak da ortak bir karar alındı ve açıklandı.

Kararın açıklanmasından sonra gece boyunca yapılan sosyal medya paylaşımları ve sabah saatlerinde gazetelere yansıyan başlıklar kararın olumlu etkisini göstermeye yetiyor. ALINAN VE AÇIKLANAN KARARIN ÜLKEMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUZ!

Kararın açıklanmasından sonra partisinin genel merkez binası önünde bir açıklama yapan Kemal KILIÇDAROĞLU, “itifak için kullanılacak her oy milletin kendisine vereceği oy olacak” sözleri ile itifakın cumhurbaşkanı adayının “Millet” olduğunun altını çizdi.

67 gün sonra (henüz kesinleşmese de öyle görünüyor) kurulacak sandıkta kullanılacak her oyun ülkemiz ve milletimiz için HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE..

Total Page Visits: 364 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: