ANKARA’YA SORUNLARIMIZI İLETEN HEYET ADAYA DÖNDÜ

Geçtiğimiz hafta sorunlarımızı yetkililere iletmek için Ankara’ya giden heyet adamıza döndü.

Gökçeada Kent Konseyi Başkanı Bülent AYLİ ile adamızın sorunlarını Ankara’da yetkililere ileten heyet adamıza dönünce bizde iletilen sorunların neler olduğunu ve alınan yanıtları, sorunların çözümü için izlenecek yolu sormak için harekete geçtik.

Bize zaman ayırarak sorularımızı yanıtlayan Gökçeada Kent Konseyi Başkanı Bülent AYLİ’ye kameramızı açarak sorularımızı sorduk. Yanıtlar videomuzda. İYİ İZLEMELER..

Sorularımızın haricinde iletilen sorunlarımızı listelenmiş olarak kendisinden aldık ve çözüm sürecinde izlenecek yolu sorguladık.

Bülent AYLİ, heyet olarak iletilen sorunların çözümünü takip etmek için kurulacağını belirttiği “Çalışma Grubu”nun önemli olduğunu ve bu sayede çözüm sürecinde ki gelişmeleri yakından takip edebilecekleri bir sistem oluşacağını belirtti.

İlk olarak Bülent AYLİ ile yaptığımız bu görüşmenin benzerlerini önümüzdeki günlerde heyette bulunan diğer üyelerle tekrarlayarak haberleştirip bu ziyaretin tüm detaylarını siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız. Bu sayede Gökçeadalılar bu ziyaretin tüm detaylarını yakından haber alabilecekler.

Sorunlarımızın çözümü için emek veren herkese TEŞEKKÜR ederken, sorunlarımızın çözüm sürecinin takipçisi olacağımızı belirtip TÜM SORUNLARIMIZIN BİE AN ÖNCE ÇÖZÜMÜNÜ DİLERİZ..

Total Page Visits: 145 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: