EğitimGüncel

ANNE BABA OKULU GÖKÇEADA’DA

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu tarafından organize edilen ve ÇOMÜ ile Gökçeada Belediyesinin katkılarıyla Gökçeadalı ebeveynlere ve ebeveyn adaylarına “Anne Baba Okulu” isimli seminer Psk. Dr. Serhan DOĞAN tarafından sunuldu.

Gazeteci Kerem İCİŞ tarafından sunuculuğu gerçekleştirilen seminer Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici ŞİMŞEK’in açılış konuşması ile başladı.

Konuşmasında daha mutlu ailelerin oluşmasına katkı sunmak amacı ile bir çok ilçede bu seminerleri gerçekleştirdiklerini açıklayan Birce Bilici ŞİMŞEK’ten sonra kürsüye gelen Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN bir konuşma yaptı.

Ünal Başkanın konuşmasının tamamını videomuzdan izleyebilirsiniz.

Seminer için adamıza gelen Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sema SANDAL, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici ŞİMŞEK ve kurul üyelerinden Gülçin SEMİZOĞLU, Atiye LAÇİN, Ebru Çam İLTER ve Demet SEMİZOĞLU seminer öncesi ve sonrası Gökçeadalı kadınlar ile fikir alışverişinde bulundular.

Katılımcılar seminer sonrası katılım belgesi takdim edildi.

Katılımcıların oldukça memnun kaldıkları semineri sunan Psk. Dr. Serhan DOĞAN seminer sonrası özel görüşme ve soruları yanıtlamak için bir süre daha sahneden inemedi. Sıraya geçen katılımcıların sorularını yanıtlamak ve sorunlarına çözüm önerileri sunarak etkinliği tamamladı.

Seminer sonrası gemi saatine kadar olan zamanı değerlendirmek için Gökçeada Belediyesinin işletmesi olan Değirmen Cafe’ye çıkan konuklar manzara eşliğinde çay içip sohbet ettiler.

Gökçeada’yı çok beğendiklerini belirten konuklar tatil amaçlı tekrar ziyaret edeceklerini defalarca dile getirerek son gemi ile adamızdan ayrıldılar.

AİLELER İÇİN ÇOK YARARLI OLAN BU ETKİNLİKTE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER..

Total Page Visits: 976 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir