Güncel

ARKADAŞLARINI UNUTAMAYACAKLARI BİR GECE İLE UĞURLADILAR

Gökçeada Devlet Hastanesi çalışanları tayini çıktığı için aralarından ayrılacak arkadaşları için “Gece Pikniği” düzenleyerek unutulmayacak bir gece yaşattılar.

2 gün önce Gökçeada’ya kazandırılan “Ayşe Hemşire & Fatma Bacı Piknik Alanı”nda gerçekleştirilen “Veda Pikniği”nde geç saatlere kadar eğlenen sağlık çalışanları aralarından ayrılacak arkadaşlarına da unutamayacakları bir gece yaşatmış oldu.

Güneş batmadan 1-2 saat önce piknik alanına gelen hazırlık grubu gece boyunca gerekli olacak yiyecek ve içecekleri hazırladı, mangalları ateşledi ve beklemeye başladı.

Güneş batarken alan dolmuştu. Önce batan güneş ile selfiler çekildi. Sonra hazırlanan etler mangallara yerleştirildi. Piknik başlamıştı. Piknik alanının eşsiz manzarası eşliğinde masalara oturuldu.

Arkadaşları için hünerli ellerle hazırlanan yiyecekler, Fatma Bacının taze pişirdiği lavaşlar eşliğinde masalarda yerlerini aldı. Hedef ayrılacak olmanın burukluğunu yaşanacak güzel bir gece ile unutulmaz bir anıya dönüştürmekti.

Hedef alınan amaca ulaşılmıştı. Bir yandan hünerli ellerin hazırladığı yemekler tüketiliyor, diğer yandan araçlardan çalınan müzik eşliğinde coşkuya gaz veriliyordu. Ailelerin çocukları ile katıldıkları piknikte çocukların kendi başlarına oynayabilecekleri geniş alan olması nedeniyle eğlenceye engel kalmaması katılımcılar için ayrı bir rahatlık olarak geceye yansıdı.

Gökçeada’nın Sesi olarak “Veda Pikniği”nde yaşananları yansıtabilmek için bastık denklaşöre. Tamamını görüntüleyemesek de eğlenceyi siz de görün istedik. Kayıt altına alabildiklerimizi videomuzdan izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER.

Pikniğe katılan herkes mutluydu. Tayini çıktığı için adamızdan ayrılacak olanlar unutamayacakları bir gece ile yaşadıkları için mutlu olurken, geride kalanlar ayrılık burukluğunu eğlenerek azalttıkları için mutluydu. En önemlisi ise çocuklar çok mutluydu. Bu tür partilerde bir yakınlarına ya da bakıcılarına bırakılarak evlerinde anne baba yolu gözleyen çocuklar geniş bir alanda keyiflerince oynayabilecekleri bir alanda gecenin tadını çıkardılar.

Çocuk evde yalnız ya da bakıcımızın gitme saati geldi gerekçelerinin gündeme gelmediği gecede eğlence geç saatlere kadar sürdü.

Görev süreleri boyunca her sağlık sorunumuzda yanımızda olan ve bugün aramızdan ayrılacak olan sağlık çalışanlarımıza YENİ GÖREV YERLERİNDE BAŞARI DİLEKLERİMİZLE BİRLİKTE İYİ Kİ VARSINIZ DİYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Total Page Visits: 783 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir