Güncel

BARBAROS DERELİ ESNAF ODASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Başkanlığını halen Mustafa ERDEM’in yürüttüğü Gökçeada Esnaf Odası’nın gelecek ay (Şubat Ayı) içerisinde yapmayı planladığı seçimli genel kurulu için Gökçeada esnaflarından Barbaros DERELİ aday olduğunu açıkladı.

1976 Gökçeada doğumlu Barbaros DERELİ, ilk ve orta öğrenimini Gökçeada’da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Beden Öğretmenliği Bölümünü bitirerek Gökçeada’ya döndü. Gökçeada Akademi Spor kurucu başkanı olan ve halen başkanlığını sürdürüyor. Halen ÇOMÜ Spor Bilimleri Fakültesinde “Turizmde rekreasyon Faaliyetleri” üzerine yüksek lisansına devam eden DERELİ, farklı sektörlerde esnaflık (Balıkçılık, Hazır Giyim, Turizm ve Yiyecek İçecek) yapmış olması ile tanınıyor. Turizm ve Yiyecek İçecek sektörlerinde faaliyetleri devam ediyor.

Gazetemiz ofisini ziyaret ederek adaylığını açıklayan Barbaros DERELİ’ye Gökçeada Esnafları adına sorduk neden aday olduğunu. Samimiyetle yanıtladı sorularımızı Sayın DERELİ. Yanıtları videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Gökçeada Esnaf Odası yönetiminde kan değişikliği olması gerektiğini söyleyen DERELİ, Gökçeada Esnaflarının birlik olması gerektiğini belirtirken ancak birlik içinde hareket edersek sorunlarımıza çözüm üretebiliriz diyerek yapılacak seçimin ayrışmayı değil birleştirmeyi hedeflemesi gerektiğini söyledi. “Yönetimde kimler görev alırsa alsın genel kurul sonrası birlikte hareket etmek zorundayız” diyen DERELİ esnaflar olarak ana sorunun birlik olamamak olduğunun altını çizdi.

Sadece esnafların değil, adamızda yaşadığımız birçok sorunun çözümü birlik olmaktan geçiyor. Bu güzel adada yaşayanlar olarak tüm sorunlarımıza birlik olarak çözüm arama yetisine bir an önce kavuşma dileğiyle yapılacak GÖKÇEADA ESNAF ODASI SEÇİMLİ GENEL KURULUNUN ESNAFLARIMIZA VE GÖKÇEADALILARA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUZ.

335280cookie-checkBARBAROS DERELİ ESNAF ODASI BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Total Page Visits: 714 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir