Güncel

BAŞKAN ADAYLARI SON DÜZLÜKTE

CHP Çanakkale İl Kongresine 1 hafta kala Başkan Adayı Metin Ümit URAL kısa süreliğine de olsa adamızı ziyaret ederek gelecek hafta oy kullanacak delegelere seçildiğinde nasıl bir yönetim gerçekleştireceğini anlattı.

Yoğun çalışmaları nedeniyle adamızın ulaşım zorluğunu da göz önüne alarak Gökçeada’ya çok fazla zaman ayıramayan Başkan Adayı Metin Ümit URAL, 15:00 gemisi ile geldiği Gökçeada’dan 18:00 gemisi ile ayrıldı.

Güçlendirme çalışmasının başladığı İlçe binasını ziyaret eden Başkan Adayı Metin Ümit URAL burada partililer ile çay eşliğinde sohbet etti.

Başkan Adayı Metin Ümit URAL sohbeti kısa tutarak İlçe Başkanı İsmail ÖZTÜRK ve partililerle ELTA ADA’yı ziyaret ederek bu gün yaşanan yangın nedeni ile Hıdır OKTAY’a geçmiş olsun dileğinde bulunarak üzüntülerini iletti.

Başkan Adayı Metin Ümit URAL adamızdan ayrılmadan Gökçeada Cemevi inşaatını da ziyaret ederek Dernek Başkanı Hayrettin ALTUNCEVAHİR’den inşaatın son durumu ile ilgili bilgi aldı

Gemi saatinin yaklaşması nedeniyle sohbetlerine son veren Başkan Adayı Metin Ümit URAL haftaya yapılacak kongre çalışmaları için adamızdan ayrılmak üzere limana hareket etti.

YOĞUN TEMPOSUNA RAĞMEN GÖKÇEADA’YA ZAMAN AYIRAN VE GÖKÇEADA’YA KATKI SUNAN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

Total Page Visits: 1091 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir