EğitimGüncel

ÇANAKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN GÖKÇEADA MESAİSİ

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ beraberinde Maarif Müfettişleri Koordinatörü Hasan Ali AKGÜL ile adamızda mesai yaptı.

İlk gemi ile Gökçeada’ya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ önce Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU’nu makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Kaymakamlıktan ayrılan İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçerek adada eğitimle ilgili sorunlar hakkında bilgi aldı.

Öğleden sonra Lise Kampüsüne geçerek 3 okulun bulunduğu kampüs binasını oda- oda, sınıf- sınıf gezerek yerinde inceledi.

Kampüs ziyaretinde özel eğitim alan öğrenciler ile özellikle ilgilenen İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ bu öğrenciler ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

18 Mart gösterisi için hazırlanan öğrencileri bir süre izleyen İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ binada ders dışı aktiviteler için hazırlanan odalar hakkında ayrıntılı bilgi alarak önerilerde bulundu.

Ziyaretinde bazı sınıflara girerek öğrenciler ile dersleri hakkında sohbetler eden İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ bu gün öğreneceklerinin ileriki yaşamlarında nasıl artı sağlayacağını da örnekler ile anlattı.

Kampüs ziyaretinde son olarak Gökçeada MTAL Gastronomi atölyesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ öğrencilerin becerilerini yakından takip etti.

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ’a kampüs ziyaretinde Maarif Müfettişleri Koordinatörü Hasan Ali AKGÜL, Gökçeada İlçe Milli Eğitim Müdürü Canip KÜÇÜKOĞLU, Gökçeada İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Türker OLGUNLAR, Gökçeada Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Emin DİNÇER, Gökçeada MTAL Müdürü Zafer TEPELİ, Gökçeada Ortaokul Müdürü Taner YILDIZ ve Gökçeada Halk Eğitim Müdürü Ercan KONYAR eşlik etti.

MESAİSİNİ GÖKÇEADA’YA AYIRARAK EĞİTİMİN SORUNLARINI YERİNDE İNCELEYEN FERHAT YILMAZ’A ÇÖZÜMLERİ İÇİNDE AYNI HASSASİYETİ GÖSTERME TEMENNİSİ İLE TEŞEKKÜRLER.

Total Page Visits: 1592 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir