Güncel

ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ADAMIZDA

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Gürkan ÇOBAN ve Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Deniz ÜNSAL ile birlikte adamızı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Gökçeada Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Uzman Dr. Yusuf ÖZÇELİKÖRS tarafından karşılanan Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK, öncelikli olarak açılışı için gün sayılan yeni hastane inşaatını ziyaret etti ve son durumu yerinde inceledi.

İl Sağlık Müdürümüz ile birlikte bizde hastanemizin son durumunu yerinde gördük. Eşyaları yerleştirilmeye başlanan hastanemizin her köşesini tek tek inceleyen sağlık müdürümüz ve beraberindeki heyet sistemlerin çalışıp çalışmadığını da tek tek kontrol etti.

Birkaç küçük eksik dışında açılışa hazır görünen hastanemiz ile ilgili Gökçeadalıların bize sorduğu soruyu Sağlık Müdürümüze sorduk. Adamızda diğer ziyaret ve görüşmelerini bitirdikten sonra Sağlık Müdürümüz yeni hastanemizin önünde sorumuzu yanıtladı. Hastanemiz ne zaman açılacak sorusunun yanıtı videomuzda. İYİ İZLEMELER..

Hastanemizin son durumunu inceledikten ve hastane idarecileri ile toplantı yapan Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK ardından Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN’ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

Hızına yetişmekte zorlandığımız Sağlık Müdürümüz Uğurlu Köyü Sağlık Evine geçti ve çalışanlar ile buluştu.

Sıra TSM (Toplum Sağlığı Merkezi)’ne gelmişti. İlçe Sağlık Müdürümüz Taylan ÇAKIR tarafından karşılanan Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK burada da aile hekimleri ve tüm çalışanlar ile kısa bir toplantı yapan Sağlık Müdürümüz çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Son gemiye yetişmek için koşuşturan Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK hastane önünde karşılaştığı Uzman Dr. Özlem ÇIRPAN (Eski Sağlık Müdürümüz ve eski Hastane Başhekimi) ile ayak üstü de olsa sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Adamıza indiği andan itibaren ara vermeden ziyaret ve görüşmeler gerçekleştiren Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan BAŞTÜRK’ün dönüş saati yaklaşmıştı. Kendisine iyi yolculuklar diyerek yeni hastanemizin açılışında görüşmek dileğiyle uğurladık.

Total Page Visits: 765 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir