ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI GÖKÇEADA’DA

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk SEMİZOĞLU, olağan YK toplantısını adamızda yapmak ve oda üyelerini ziyaret için Gökçeada’ya geldi.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk SEMİZOĞLU beraberinde Başkan Yardımcısı Fahrettin ERSOY, Sayman Üye Özgür EKŞİ, YK Üyeleri Ersin KAHRAMAN, Akın YALMAN, Deniz TENNİOĞLU ve Genel Sekreter Sema SANDAL ile birlikte adamızı ziyaret etti.

Dün (29.09.2020) öğle saatlerinde adamıza gelen Başkan SEMİZOĞLU ve beraberindekiler Ticaret ve Sanayi Odası’nın 10 nolu Komite Başkanı Kadir ALAYLI ve 11 nolu Komite Üyesi Bülent Ecevit ATALAY tarafından karşılandı.

Bir gece adamızda kalarak bugün adamızdan ayrılan SEMİZOĞLU ve beraberindekiler Gökçeada’da kaldıkları zaman içinde birçok ziyarette bulunarak bilgi alış verişinde bulundular.

Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN ve Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN ’i de makamlarında ziyaret eden Selçuk SEMİZOĞLU ve YK Üyeleri zamanlarının elverdiğince üyelerini de ziyaret ettiler.

Gökçeada’da bir araya gelen YK Üyeleri olağan aylık toplantılarını da yaparak başta Gökçeada olmak üzere Çanakkale’nin sorunlarını tartışarak çözüm aradılar. Fırsat bulunca da adamızın güzelliklerini görmeyi ihmal etmediler.

Üye ziyaretlerinde sorunlar ve çözümleri üzerinde uzun uzun sohbet eden konuklar, pandemi sonrası oluşacak ortam ile ilgili tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmediler. Başkan Selçuk SEMİZOĞLU ’na adamız ile ilgili düşüncelerini sorduk. SEMİZOĞLU ’nun Gökçeada ile ilgili düşüncelerini videomuzdan izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER.

Başta adamız olmak üzere üyelerin sorunlarının ve çözüm önerilerinin tartışıldığı ziyaret sürecinde oda komitelerinde aldıkları görevler nedeniyle Kadir ALAYLI ve Bülent Ecevit ATALAY ’ın adamızın sorunlarını daha iyi aktardığı ve bu nedenle oda yönetiminin de adamıza bakışının yeniden şekillendiği dikkat çekti.

GÖKÇEADAYI FARK EDEREK ZAMAN AYIRAN BAŞKAN SEMİZOĞLU VE EKİBİNE TEŞEKKÜRLER..

Total Page Visits: 522 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: