Güncel

CHP İL BAŞKANI GÖKÇEADA’DA ESNAF ZİYARETİNDE

Çanakkale CHP İl Başkanı M. Ümit URAL yoğunluğundan fırsat buldukça ara vermeden sürdürdüğü ilçelerde esnaf ziyaretlerine Gökçeada’da devam etti.

Sabah saatlerinde adamıza ayak basan Çanakkale CHP İl Başkanı M. Ümit URAL’ı gemiden inişinde Gökçeada CHP İlçe Başkanı İsmail ÖZTÜRK karşıladı.

2 başkanın birlikte geçtiği ilçe binasında bir süre partililerle sohbet edildikten sonra küçük bir ekip halinde esnaf ziyaretlerine geçildi.

Esnaf ziyaretleri ile birlikte bazı STK’lar da ziyaret edildi. Çanakkale CHP İl Başkanı M. Ümit URAL Gökçeada ADD Şubesinde Başkan Mustafa SATAR ile bir süre sohbet etti.

Ziyaret edilen diğer bir STK’da yeni binasını yapılan kongre ile kullanmaya başlayan Gökçeada Cemevi Kültür Derneği oldu. Tekrar başkan seçilen Hayrettin ALTUNCEVAHİR ve yönetim kurulunu tebrik eden Çanakkale CHP İl Başkanı M. Ümit URAL ara vermeden esnaf ziyaretlerine devam etti.

Esnafların sorunlarını dinleyerek kendileri ile bir süre sohbet eden Çanakkale CHP İl Başkanı M. Ümit URAL hiç dinlenmeden gemi saatine kadar ziyaretlerini sürdürdü.

YAPILAN ZİYARETLERİN GÖKÇEADA ESNAFLARINA VE GÖKÇEADA’YA HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE..

Total Page Visits: 653 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir