CHP İL BAŞKANI GÖKÇEADA’DA PARTİLİLERLE BULUŞTU

CHP Çanakkale İl Başkanı M. Ümit URAL ve CHP Çanakkale Hukuk ve Seçim İşleri Sorumlusu YK Üyesi Mustafa ÖZKUL ile birlikte ilçe örgütü binasında partililer ile buluştu.

Sağlık sorunları nedeniyle geçtiğimiz günlerde istifa eden İlçe Başkanı İsmail ÖZTÜRK yerine yeni başkan seçiminin yapıldığı ilçe YK toplantısına katılan Ümit Başkan, toplantı sonrası partililer ile sohbet etti.

Sohbet esnasında yeni ilçe başkanı olarak oy birliği ile Seyfi ÇETİN’in belirlendiğini açıklayan İl Başkanı M. Ümit URAL, partililere iç çekişmelerle partimizi yıpratmak isteyenlere karşı birlik ve beraberlik içinde çalışma gerekliliğini belirterek küçük hesaplardan arınmış bir şekilde partimizi daha yukarıya taşımalıyız diyerek hedef gösterdi.

Altılı masanın en önemli ayağı olan CHP’ye Türkiye genelinde olduğu gibi adamızda da büyük görevler düşüyor. Tek adam rejiminden kurtulup “Güçlendirilmiş Parlamenter Rejim”e geçebilmek için CHP örgütlerine ve üyelerine düşen görevlerin başında seçime kadar olan süreçte her zamankinden fazla çalışma gerekliliği bu kadar açık olarak ortadayken bir dakika bile beklemeye hiç birimizin tahammülü yok.

Önümüzdeki süreçte bu doğrultuda çalışmaları sürdürecek HERKESE BAŞARILAR…

Total Page Visits: 316 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: