Güncel

CHP’Lİ KADINLAR EV ZİYARETLERİNE BAŞLIYOR

Gökçeada CHP üyesi kadınlar genel merkez ve ilden gelen konukları ile bir araya gelerek yaklaşan seçimler için yapacakları çalışmaları kararlaştırdılar.

CHP’li kadınlar konukları CHP kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hürmüz AVCI ve CHP Çanakkale Kadın Kolları İl Başkanı Sibel EROL ile birlikte parti binasında bir araya gelerek, CHP’nin kadınlara yönelik projelerini ve bu projeleri halka (özellikle kadınlara) nasıl anlatacaklarını konuştular.

Sağlık ve iş yoğunluğu nedeniyle gerçekleşen istifalar nedeniyle düşmüş bulunan Gökçeada Kadın Kollarının yeniden yapılandırıldığı bugünkü toplantıda ana konu çalışmalar için geç kalındığı ve bir an önce ev ziyaretlerine başlanması gerekliliği oldu. Partiye üye olmadığı halde çalışmalarda görev almak isteyen Gökçeadalı kadınlarında hazır bulunması toplantıda motivasyonu yükseltti.

Toplantı sonrası CHP kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hürmüz AVCI ve CHP Çanakkale Kadın Kolları İl Başkanı Sibel EROL’a aklımıza takılan soruları sorduk. Samimiyetle yanıtlanan sorularımızı ve yanıtları videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Bugün izlediğimiz kadınlar buluşmasından edindiğimiz izlenimi şu şekilde özetleyebiliriz.

Yakında kapınız çalacak ve karşınızda MİLLET İTTİFAKI için oyunuzu isteyecek CHP Kadın Kolları üyelerini göreceksiniz. Bir çay içimi sohbet ederken size “Aile Destekleri Sigortası, İstanbul Sözleşmesi ve YAŞAM HAK” projelerinin detayları açıklanacak, sizlerin de seçim sonrası oluşacak iktidardan istekleriniz ve beklentileriniz sorulacak.

Bardaklara doldurulan çayların içim süresi yapılacak sohbetin tamamlanmasına yeterli olur mu bilinmez ama yeni dönem yönetiminin oluşmasına kadın eli dokunacak olması beni umutlandırıyor.

KENDİ KADERLERİNİ YAZMAK İÇİN EMEK HARCAYAN VE HARCAYACAK OLAN TÜM KADINLARA SELAM OLSUN..

Total Page Visits: 784 - Today Page Visits: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: