Güncel

ÇOCUKLARLA FELSEFENİN SON DERSİNDE YAZILAN HİKAYE

Gökçeada Belediye’sinin Belgin ÖNAL Hoca ile gerçekleştirdiği “Öykülerle Felsefe” derslerinin bu yıl ki ayağı bugün yapılan son ders ile devam etti.

Program çakışması nedeniyle tamamını izleyemediğimiz son derste Necati CUMALI’nın “Benim Kalbim” isimli hikayesi ele alınarak üzerinde felsefi sohbetler gerçekleştirildi.

Bayrama denk gelmesi nedeniyle katılımda düşüş olsa da katılımcıların performansı oldukça yüksekti. Bu performansı ders sonunda ortaklaşa yazılan öyküde hissetmek olası.

Katılımcıların ortaklaşa ve doğaçlama yazdıkları öykünün seslendirilmiş halini videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Gökçeada Belediye’sinin Belgin ÖNAL Hoca ile gerçekleştirdiği geleneksel (bu yıl üçüncüsü tamamlandı) “Çocuklarla Felsefe” etkinliği katılımcıların daha sık yapılsın talepleri eşliğinde tamamlandı. 2022 sezonu özlemle beklenmeye başlandı.

GÖKÇEADA BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ BU ETKİNLİKTE ÇOCUKLARIMIZA VERDİĞİ DERSLER İLE YAŞAMI DAHA İYİ ANLAMALARINA KATKI SUNAN BELGİN ÖNAL HOCAMIZA VE KATILIMCILARA TEŞEKKÜRLER..

Total Page Visits: 703 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir