COŞKU DOLU 23 NİSAN İÇİN

Gökçeada belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının coşku dolu olarak kutlanması için Gökçeadalı çocuklara Türk Bayrağı ve Atatürk Posteri dağıttı.

Hediyelerin olduğu zarfları ev ev dolaşarak çocuklara (bazı hanelerde çocuk ruhlu büyüklere de) dağıtarak COVİD19 nedeniyle evlerde kutlanacak bayramın coşku içerisinde kutlanması dileğinde bulunan Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN sosyal medyada paylaştığı mesaj ile çocuklara seslendi.

“Sevgili çocuklar; Atamızın tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını virüs tehlikesi nedeniyle evlerinizde kutlayacaksınız. Biz de sizlerin dışarı çıkmadan bayramın mutluluğunu yaşamanız için, içerisinde Türk Bayrağı, Atatürk Posteri, Resim Kağıdı ve Kalemden oluşan armağanlarımızı evlerinize kadar teslim edeceğiz. Bu arada bizimde sizlerden bir ricamız var. Sizlere gönderdiğimiz resim kağıtlarına hayalinizdeki 23 Nisan’ı çizip tüm dünya çocuklarına armağan etmeniz ve bayrak ile Atatürk posterlerinizi camlara asmanız.”

HAYDİ ÇOCUKLAR 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI COŞKU DOLU KUTLAYALIM

Total Page Visits: 310 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: