Güncel

COVİD19 İLE MÜCADELEDE KARARLILIK

COVİD19 önlemleri kapsamında Gökçeada Belediyesi pazar yerinde maske ve eldiven dağıtımı yaparken polislerde anonslar ile uyarılara devam etti.

Gökçeada’da COVİD19 ile mücadele hız kesmeden kararlılıkla devam ediyor. İlk günden itibaren tüm kurumlar üstüne düşeni fazlası ile gerçekleştirerek mücadelesini sürdürüyor.

Bu gün de pazar alışverişi için pazar yerine gelenler Gökçeada belediyesinin aldığı önlemleri ve İlçe Emniyet Amirliğinin anonslu denetimlerine tanık oldular.

Gökçeada Belediyesi Zabıta Müdürlüğü pazar yerini tek giriş- çıkış olacak şekilde şeritlerle kapatarak denetim altına aldı. Açık bırakılan tek giriş- çıkış yerinde de esnafa ve müşterilere dezenfekten, eldiven ve maske takdim ederken polislerde müşterilerin ateşini ölçerek güvenli alış veriş için gerekli önlemleri yerine getirdiler.

İlçe Emniyet Amirliğine ait ekip otosu da yaptığı anonslar ile uyarılarını sürdürerek COVİD19 ile mücadeleye ara vermeden devam etti.

DRONE İLE TAKİP

Bütün bu önlemlerin yanı sıra İlçe Emniyet Amirliği hafta boyunca sürdürdüğü Drone ile kontrol uygulamasını pazar yerinde de gerçekleştirdi. Bu uygulama hafta içinde sosyal mesafe ve karantinada olan evlerin takibi için de pek çok kez kullanılmış ve kurallara uymayanlar tespit edilmişti.

HAYDİ GÖKÇEADALILAR BİZLER İÇİN UĞRAŞANLARA DESTEK VEREREK BU MÜCADELEDEN GALİP ÇIKALIM.

Total Page Visits: 741 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir