Güncel

COVİD19 İLE MÜCADELEDE RİSK ALARAK GÖREV YAPAN POLİSLERİMİZİN POLİS GÜNÜ KUTLU OLSUN

COVİD19 ile mücadelede sağlık çalışanlarımız ile birlikte risk alarak ön safta hizmet veren kolluk güçlerimizden polislerimizin teşkilatlarının kuruluşunun 175. yılı sosyal mesafeye dikkat edilen sade bir çelenk sunumu ile anıldı.

Geçtiğimiz yıllarda kurum ve kuruluşların ziyareti ile coşku dolu olarak kutlanan polis teşkilatının kuruluş yıl dönümü bu yıl sosyal mesafe ve temassızlık gerekliliğinden dolayı sade bir şekilde kutlandı.

Bu yıl Emniyet Amirliğini ziyaret edemeyen (sosyal mesafeyi koruma gerekliliğinden) kurum ve kuruluşlar, Gökçeada Kaymakamlığı ve Gökçeada Belediyesi başta olmak üzere sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar ile polislerimizin yanında olduklarını (fiziki olarak değilse de gönüllerinde) belirttiler.

COVİD19 ile mücadelede sağlık çalışanlarımız ile birlikte 24 saat görev yapan kolluk güçlerimizden polislerimiz her zaman olduğu gibi bu günde günlerini coşku ile kutlamak yerine görev başındaydılar. Önce emniyet parolası ile 24 saat görev yapan polislerimiz günlerini Gökçeada İlçe Emniyet Amiri Fatih ÇELİK tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunarak kutladı. Çoğunluğu görev yerlerinde bulunduğundan az sayıda polisimizin katılımıyla gerçekleşen tören sonrası polislerimiz görevlerinin başına döndü.

BİZLERİN EMNİYETİ İÇİN GÖREV YAPAN HERKESE SELAM OLSUN…

Total Page Visits: 811 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir