Güncel

COVİD19’A KARŞI VİTAMİN DESTEĞİ GÖKÇEADA VEFA’DAN

Kapalı olan Kütüphane çalışanları, uzaktan eğitime devam eden okullarımızın öğretmenleri ve iş yoğunluğu azalan kurumlarımızın çalışanları tarafından gönüllü desteği ile güçlenen Gökçeada VEFA Destek Grubu COVİD19’a karşı çalışmalarını kolluk güçlerimizin de desteği ile adamızda doruğa çıkardı.

Adamızın tüm kurumları tarafından tavizsiz ve ayrımsız devam eden salgına karşı önlem ve çalışmalar aralıksız devam ediyor. Kolluk güçlerimiz adamıza giriş çıkışların yanı sıra ada içinde de COVİD19 ile mücadele aralıksız devam ediyor.

Kolluk güçlerimizin devam eden tavizsiz çalışmalarına Gökçeada VEFA Destek Grubu da hane hane C Vitamini deposu olan portakal ve mandalina dağıtarak katkı sunarak salgına karşı adayı korumaya devam ediyor.

Sağlık Müdürümüz tarafından (önceki haberlerimizde bahsettiğimiz) dikkat çekilen doğal beslenme ve doğal ürünlerden alınan vitaminlerle bağışıklık sistemimize destek olmalıyız önerisine, Gökçeada VEFA Destek Grubu da ihtiyacı olanlara doğal vitamin dağıtarak katkı sunuyor.

200 hane için hazırlanan C vitamini paketleri (Portakal ve mandalina içeren 2 kg’lık poşetler) bu gün dağıtılmaya başlandı. Dağıtım için Gökçeada VEFA Destek Grubu tarafından görevlendirilen arkadaşlara mahalle muhtarı ve drone destekli kolluk güçlerimiz de eşlik etti.

Çınarlı mahallesinden başlayan dağıtım diğer mahalleler ile devam edecek. Bu uygulama nedeniyle tekrar hatırlatmakta yarar olduğunu düşünüyoruz. Bizler alınan önlem ve kurallara uyarak ve vücut direncimizi artıracak şekilde bir beslenme düzeni oluşturursak COVİD19’un şansı kalmayacak.

HAYDİ GÖKÇEADA; DENGELİ BESLEN, EVDE KAL, SAĞLIKLI KAL

Total Page Visits: 479 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: