GüncelSpor

DANİMARKA’DA BALIK KALMADI

Zıpkınla Balık Avı Milli Takımı Milli Sporcumuz Selim KONYA’nın kaptanlığında ülkemize ilk madalyasını kazandırdı.

Danimarka’nın Svendborg şehrinde düzenlenen Dünya Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu (CMAS) 32. Zıpkınla Balık Avı Avrupa- Afrika şampiyonasına   Milli Sporcumuz Selim KONYA’nın kaptanlığında katılan milli takımımız 3. ncü olarak bu dalda ülkemize ilk madalyasını kazandırdı.

Şampiyona için 10 gün önce Danimarka’ya giden Zıpkınla Balık Avı Milli Takımımız güzel bir çalışma ile hazırlıklarını tamamlayarak yarışmaya katıldı ve 3.ncü olarak ülkemize bronz madalya kazandırdı.

Milli Takım kaptanımız Selim KONYA bizi kırmayarak şampiyona öncesi seçmelerden başlayarak yaşanan tüm süreci siz değerli okuyucularımız için anlattı. İlk madalyamızı kazandığımız şampiyonanın tüm detayları videomuzda. İYİ SEYİRLER..

GÖKÇEADA’NIN GURURU MİLLİ TAKIM KAPTANIMIZ SELİM KONYA’YA TEŞEKKÜRLER VE BUNDAN SONRA Kİ KATILACAĞI TÜM YARIŞMALARDA BAŞARILAR…

Total Page Visits: 768 - Today Page Visits: 1

4 thoughts on “DANİMARKA’DA BALIK KALMADI

 • tarkan

  kıbrıs rum kesiminin katıldığı yarışmaya katılarak adamları meşrulaştırıp tanınma yolunda yardımcı olup neyle övünüyorsunuz.Sizde bunu yayınlamakla algı oluşturuyorsunuz.

  Yanıtla
  • İlginç, UEFA’ya da katılıyorlar. UEFA’nın maç yayınları da aynı algıyı oluşturuyor mu diye sormak geldi aklıma. Gerçek isminiz belli olmadığı için yanıt vermemek daha doğru olurdu ama yaklaşımınız da ki çelişkiyi belki siz de fark edersiniz. İYİ GECELER.

   Yanıtla
 • Bea Fleming

  Ever wanted to push some competition site`s ranks down for not playing the game fair?

  Now you can:
  blackhat.to

  Yanıtla
 • Abbey

  Hi there

  If you want to get ahead of your competition then you must have a higher Domain Authority score for your website. Its just as simple as that. With our service your gokceadaninsesi.com DA score will get above 50 points in just 30 days.

  This service is guaranteed

  For more information, check our service here
  https://speed-seo.net/product/moz-da50-seo-plan/

  thank you
  Speed SEO Digital Team
  support@speed-seo.net

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: