Güncel

DAYANIŞMA KAHVALTISINDA SALON DAR GELDİ

CHP Gökçeada İlçe Örgütü tarafından düzenlenen “Dayanışma Kahvaltısı”na ilgi fazla olunca partililer Değirmen Cafe’nin salonuna sığmadı. Salon dışında masalar oluşturan partililer bir arada kahvaltı etti.

Saat 10:00 da başlayacak kahvaltı için erken saatte salona gelen partililer servis başlamadan önce uzun uzun sohbet ettiler. Yapılan sohbetlerde ana konu ilk seçimde iktidarın alınması için yapılması gerekenler üzerine yoğunlaştı.

Ada dışından “Dayanışma Kahvaltısı”na katılan CHP Çanakkale İl Saymanı M. Orhan ORHAN, CHP Çanakkale İl Eğitim Sekreteri S. Güler KOÇER ve partili Ayşe IŞIK etkinlik boyunca partililerle sohbet ederken katılımdan memnuniyetlerini belirtmekten kaçınmadılar.

Saat 10:00 da İlçe Başkanı İsmail ÖZTÜRK tarafından yapılan hoş geldiniz konuşması ile başlayan kahvaltı “Geliyoruz” vurgusunun yapıldığı “Bir Islıkta Sen Çal” şarkının coşkusu içinde devam etti.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen kahvaltının coşkusunu ve mutluluğunu gözlerinden okuduğumuz İlçe Başkanı İsmail ÖZTÜRK ve İl Saymanı M. Orhan ORHAN’a düşüncelerini paylaşmalarını istedik. Kahvaltıda ki coşkuyu yansıtan görüntüleri ve konuşmaları içeren videomuzu sizlerle paylaşmak mesleğimizin gereği olduğu düşüncesindeyiz. İYİ İZLEMELER.

Bugün yoğun katılım ile gerçekleşen “Dayanışma Toplantısı”ndan sonra Gökçeada’nın Sesi olarak İlçe yönetimine bir sonraki toplantıyı daha geniş bir salonda yapmalarının doğru olacağını öneriyoruz.

TÜM PARTİLERDE GÖRMEK İSTEDİĞİMİZ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE YAPILACAK SİYASET İLE ÜLKEMİZDE YARINLARA UMUTLA BAKACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYOR VE TÜM PARTİLERİMİZDE BUNU GÖRMEK İSTEĞİMİZİN ALTINI ÇİZİYORUZ.

Total Page Visits: 587 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir