EN BÜYÜK BAYRAM İÇİN HAZIR MISINIZ?

Cumhuriyetimizin 98. Yılını coşkuyla kutlamak için program tamam. Geçtiğimiz yıl pandemi koşulları nedeniyle kısıtlı olarak kutladığımız “En Büyük Bayramımız” için kutlama programı açıklandı.

Pandemi koşullarının hala devam ediyor olması nedeniyle maske, mesafe hijyen kuralları eşliğinde kutlanacak bayram programı açıklanarak gerekli duyuru yapıldı.

28 Ekim günü saat 13:00 de başlayacak bayram kutlamaları aynı gün Gökçeada İlçe Halk Kütüphanesinde açılacak “Ebru Sergisi” ile devam edecek.

29 Ekim günü saat 09:30 da Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN kaymakamlık bahçesinde tebrikleri kabul edecek.

Saat 10:30 da başlayacak törenlerde Gökçeada Kaymakamı, Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanı halkımızın bayramını kutlayacak. Öğrencilerimizin okuyacağı şiirler ve tören geçişi ile devam edecek coşku saat 14:00 de Gökçeada Belediyesi tarafından çocuklar için düzenlenen etkinlik ile çocuklarımıza geçecek.

ADD Gökçeada Şubesi tarafından Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilecek fotoğraf sergisi ile kesintisiz devam edecek coşku akşam 19:30 da düzenlenecek (Earth Market önünden başlayacak yürüyüşe Gökçeada CHP ve Gökçeada ADD katılım sağlayacağını sosyal medyadan paylaştı.) “Fener Alayı” ile tavan yapacak.

Ülkemizin kurtarıcısı ulu önder Atatürk’ün en büyük eserim dediği “Cumhuriyetimizin” 98. Yıl kutlamalarının coşkusunu yaşamak, yaşatmak ve gelecek nesillere taşınmasına destek vermek için hazır mısınız GÖKÇEADALILAR.

HAYDİ O ZAMAN EN BÜYÜK BAYRAMIMIZIN COŞKUSUNU BİRLİKTE YAŞAMAK VE COŞKUMUZU DAHA DA ARTIRMAK İÇİN TAM ZAMANI..

Total Page Visits: 58 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: