Güncel

ERCAN İPEK GÖREVİ DEVRALDI

09.02.2023 tarihinde (dün) Gökçeada Belediye Meclisinin toplantısında Başkan Vekili seçilen Ercan İPEK görevine başladı.

Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Hikmet İnciser ÇELİK’ten görevi devralan Ercan İPEK “son günlerde adamızda yaşanlar ile ilgili söylenecek çok şey var ama biz konuşmak yerine Gökçeada için güzel icraatlar yapma peşindeyiz. İşleyen hukuki süreç gerçekleri ortaya çıkaracaktır. Büyük bir felaketi yaşadığımız bu günlerde her konuda el ele vermek zorundayız. Aldığımız görevde ALLAH utandırmasın” dedi.

Gökçeada Belediye Meclisinin İYİ Parti meclis üyelerinin hazır bulunduğu devir teslimde Ercan İPEK arkadaşlarının tebrikleri ile görevine başladı.

Gökçeada Belediye Başkan Vekili Ercan İPEK, seçildikten sonra Gökçeada Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım dikkat çekti.

Gökçeada’nın Sesi olarak takdir ettiğimiz bu paylaşımı tekrarlamakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Ercan İPEK devraldığı görev nedeniyle kendisini tebrik etmek isteyen Gökçeadalılardan çiçek, tatlı vb. yerine depremzedelere bağış yapılmasını talep ediyor. ERCAN İPEK’İ TEBRİK İÇİN MAKAMA GİTMETİ DÜŞÜNEN TÜM GÖKÇEADALILARA DUYURULUR.

ERCAN İPEK’E GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERKEN GÖKÇEADA’YA HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ..

Total Page Visits: 1178 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir