Güncel

ETKİNLİĞE KATILANLARA ÜNAL BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Gökçeada Belediyesi tarafından düzenlenen fotoğraf etkinliğine gönderilen fotoğrafların sahipleri bu gün Belediye Başkanı Ünal ÇETİN tarafından ağırlandı.

Hazırlanan tişörtlerden katılımcılara kendileri ve yakın çevreleri için tişört hediye eden Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN hepsine ayrı ayrı teşekkür etti.

Gökçeada’ya tatil için gelen konukların da katılımcı oldukları etkinlikte Gökçeadayı anlatan güzel kareler yakalanmıştı. Bugün ada dışında oldukları için belediyeye gelemeyen katılımcıların hediye tişörtleri adreslerine postalandı.

Gökçeada’da yaşayanların dışında bir çok şehirden (İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Balıkesir vb.) katılımcının fotoğraf göndererek katıldığı etkinlikte adamızı anlatan fotoğrafları çekilerek belediyeye gönderildi.

Farklı bölgelerden olduğu kadar farklı meslek gruplarından da katılımcıların bulunduğu etkinliğe bugünlerde çekilen fotoğrafların dışında adamızın tarihini yansıtan fotoğraflar ile de katılım sağlandı. Her bir karesinde ayrı bir duygu yaşanan fotoğrafları bir arada (Video olarak) sizlere sunuyoruz. İYİ İZLEMELER..

Fotoğrafları ayrı ayrı görmek isteyen okurlarımız haberin devamında görebilirler.

GÖKÇEADAYI GÖKÇEADA’DA YAŞAYANLARIN GÖZÜNDEN GÖRMEK VE GÖKÇEADAYI ANLAMAK İSTEYENLER İÇİN BU GÜZEL ETKİNLİĞİ DÜZENLEYEN BELEDİYEMİZE TEŞEKKÜRLER..

Total Page Visits: 616 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir