Güncel

FARKLILIKLAR ZENGİNLİĞİMİZ

Görevi devraldıktan sonra kurumlara tanışma ziyaretleri yapmaya başlayan CHP yeni İlçe Yönetimi “Farklılıklar Zenginliğimizdir” mottosuyla ziyaretlerine bugün de devam etti.

Gökçeada İlçe Müftülüğü, Gökçeada Bozcaada Metropolitliği ve Gökçeada Cemevi ziyaretlerini gerçekleştiren CHP Gökçeada İlçe Başkanı Süleyman ÇELEBİ başkanlığında YK Üyeleri “farklılıklarımızın ada için yapacağımız çalışmalara engel olmak değil güç katacağı düşüncesindeyiz bunu ziyaret ettiğimiz her kişi ve kuruma anlatıyoruz “ diyerek ziyaretlerde ki amaçlarını özetlediler.

Gün ziyaretlerine Gökçeada İlçe Müftüsü Celal ATASOY ile başlayan yeni yönetim ada sorunları üzerine samimi bir ortamda sohbet ettiler.

Gökçeada Cemevi ziyaretinde dernek yöneticileri tarafından sıcak bir şekilde karşılanan yeni yönetim samimi sohbet ortamını devam ettirdi.

Son olarak Gökçeada- Bozcaada Metropoliti Kyrillos SYKIS ziyaret edildi. Yeni yönetimi seçildikleri için tebrik ederek ve görevlerinde başarılar dileyerek karşılayan Metropolit ile samimi sohbet ortamını burada da sürdüren CHP İlçe Başkanı Süleyman ÇELEBİ ziyaretler sonunda gazetemiz aracılığıyla Gökçeadalılara bir mesaj vermeyi de ihmal etmedi. “Kaymakamlık ziyareti ile başladığımız ziyaretlere bugün inanç merkezleri ile devam ettik. Amacımız tüm kurumlar, tüm esnaflar, tüm STK’lar başta olmak üzere tüm adalılara ulaşmak ve birlik ve beraberlik içinde adamızı yaşanılır bir noktaya getirmek için çalışmak. Gökçeadalıların ayrıştıran ve ötekileştiren düşünceler yerine birlik ve beraberlik yolunu açan düşüncenin yanında olacağına inancımız tam” diyerek görev dönemlerinde izleyecekleri yolu özetledi.

Gökçeada’nın sorunlarının ancak birlik ve beraberlik içinde çözülebileceği düşüncesine bizde katılıyoruz. BU DÜŞÜNCE İLE HAREKET EDEREK ATILAN ADIMLARI TAKDİR EDİYOR VE BAŞARILAR DİLİYORUZ…

Total Page Visits: 709 - Today Page Visits: 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: