Güncel

FARKLILIKLARIN ZENGİNLİĞİ BİROL BAŞKANI MEST ETTİ

Kepez Belediye Başkanı Birol ARSLAN’ın KILIŞDAROĞLU’na oy istemek için bugün adamızda olduğunu önceki haberimizde siz değerli okuyuularımız ile paylaşmıştık. Bütün gün çalışması nedeniyle yorulan Birol Başkanın yorgunluğunu iftar yemeğinde yaşadıkları unutturdu.

İftar salonuna biraz erken gelen Kepez Belediye Başkanı Birol ARSLAN, kendisine ayrılan masaya oturarak biraz dinlenmek istese de Gökçeadalıların ilgisi buna olanak vermedi. Neredeyse tüm davetlilerle tek tek tokalaşıp sohbet etti.

Birol Başkanın masasında bulunan farklılıkların (farklı inanç grup temsilcileri ve farklı siyasi parti ilçe başkanları) zenginliği kendisini oldukça memnun etti.

Yoğun kalabalığa rağmen CHP’li gençlerin gayretkeş emekleri nedeniyle tüm davetliler aynı anda yemeklerini masalarında buldular ve afiyetle oruçlarını açtılar.

İftar sonrası Gökçeada Müftü yardımcısı Metin ERGÖR Hoca tarafından yapılan yemek duası Kepez Belediye Başkanı Birol ARSLAN mikrofonu eline alarak kısa bir konuşma yaptı.

Alkışlarla sık sık kesilen konuşmasında Birol Başkan Gökçeada’da “Halil İbrahim Sofrası” kurulmuş diyerek iftara katılan herkese teşekkür etti. Farklı İnanç grup temsilcilerinin (Müslümanlar, Ortodokslar ve aleviler) ve farklı siyasi parti ilçe başkanlarının (CHP, İYİ Parti ve DEVA) aynı masada birlikte yemek yemesi bu ülkenin zenginliğini gösterdiğini belirten Birol Başkan “Gökçeada’ya çok sık gelmiyordum. Bugün gördüğüm manzara karşısında adanızı daha fazla ziyaret etmeye karar verdim” diyerek yaşadıklarından memnuniyetini ifade etti.

Kendisi adamıza çok sık gelmemiş olsa da adamızdan Kepez’e gidenlere hiç bir zaman yardımı esirgemediği için iyi tanınan Birol Başkana Gökçeadalılar adına HOŞ GELDİNİZ diyerek TEŞEKKÜR EDİYORUZ..

506360cookie-checkFARKLILIKLARIN ZENGİNLİĞİ BİROL BAŞKANI MEST ETTİ
Total Page Visits: 737 - Today Page Visits: 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir