Güncel

FELSEFE DEĞİRMENİ

Yaşamaktan daha önemlisi yaşadığımızı anlamak ve anlamlandırmak. Yaşadığımız her anı anlamlandırabilmek insan olmamızın gereği.

Gökçeada Belediyesi tarafından geleneksel hale getirdiği “Felsefe Etkinlikleri” bu yıl Değirmentepe’de gerçekleştirilecek.

Felsefe Öğretmeni Belgin ÖNAL yönetiminde gerçekleşen etkinliklerin bu yıl işlenecek konusu, tanınmış Şair/yazar Yüksel PAZARKAYA’nın “Kış Öyküleri” kitabı.

Şair/yazar Yüksel PAZARKAYA ile birlikte katılımcılar ile sohbet etmeyi planlayan Felsefe Öğretmeni Belgin ÖNAL, “Edebiyat ve felsefe bağlamında bir etkinlik gerçekleştireceğiz. Öykülerin her okuyanı, her sorgulayanı farklı düşüncelere götüreceği bilinci ile aynı öykülerde oluşacak farklı düşüncelerimizi paylaşmak için tüm Gökçeadalıları bekliyoruz” sözleri ile felsefeye ilgi duyan herkesi cumartesi günü birlikte olmaya davet ediyor.

Düzenlediği “Felsefe Günleri”ni geleneksel hale getirmeyi başaran Gökçeada Belediyesi’ni TAKDİR ve TEBRİK ederken hayatın anlamını anlamamızı sağlayan FELSEFE konusunu gündemde tutarak duygularımızın ve beynimizin birlikte çalışmasını sağladığı için TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Total Page Visits: 688 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: