GARO PAYLAN GÖKÇEADA’DA

HDP Diyarbakır Milletvekili ve HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Garo PAYLAN partisinin ilçe binasının açılışına katılmak için adamıza geldi.

HDP Gökçeada İlçe binasının önünde toplanan partililer tarafından coşku ile karşılanan Garo PAYLAN partilileri selamlayarak halay çekti.

Zılgıtlar arasında çekilen halay ardından partililere bir konuşma yapan PAYLAN, “ülkemizin en batısında gördüğüm bu coşku partimizin geldiği noktayı göstermesi açısından dikkat çekicidir” diyerek ilçe yönetimine ve partililere teşekkür etti.

Konuşmanın ardından kurdele kesilerek açılış gerçekleşti.

Açılış sonrası parti binasında bir süre partililer ile sohbet eden Garo PAYLAN planlanan ziyaretini gerçekleştirmek için Gökçeada metropolitliğini ziyaret etti.

Gökçeada- Bozcaada Metropoliti Kyrillos SYKİS ile bir süre görüşen Garo PAYLAN, adamızda yaşayan Ortodoks vatandaşların sorunları ile ilgili bilgi aldı.

Görüşme sonrası parti binasına dönen Garo PAYLAN’a Gökçeada ile ilgili düşüncelerini ve Gökçeadalılara mesajını sorduk.

Garo PAYLAN’ın karşılanma anlarını, halay çekişini ve sorumuza verdiği yanıtı videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

TBMM’de görev yapan bir milletvekilinin adamız sorunlarını meclise taşıması ve kamuoyuna duyurmasının adamıza sağlayacağı yararın hepimiz farkındayız. AYIRIM YAPMADAN, ÖTEKİLEŞTİRMEDEN ADAMIZA KATKI SUNAN TÜM SİYASETÇİLERİMİZE SELAM OLSUN.

Total Page Visits: 95 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: