GÖKÇEADA AKADEMİSPOR YİNE GALİP

Gökçeada Akademispor Kız Voleybol Takımı sezonun üçüncü maçında Çanakkale Belediye (B) Takımını ikinci kez yendi.

Bir gün önce Çanakkale’de 3-1 yendiği rakibini bu kez 3-2 ile geçen Gökçeada Akademispor bu galibiyet ile çıktığı 3 maçın ikisinden galip ayrılmayı bildi.

Maçın ilk seti başa baş bir mücadeleye sahne oldu ve konuk takım 25-21 önde bitirdi. İkinci setin ilk dakikalarından itibaren üstünlüğünü rakibine kabul ettiren Akademisporlu kızlarımız seti 25-16 önde bitirerek beraberliği sağladı.

Üçüncü sette de fırtına gibi esen takımımız 25-13 ile setlerde 2-1 öne geçti. Dördüncü set yine takımımız üstünlüğü ile devam etti ve 23-21 takımımız öne geçince tüm salonda maç bitti algısı oluştu. Son sayı alınmadan ve hakem düdüğünü çalmadan maç bitmez sözü bir kez daha kanıtlandı. rakibimiz üst üste aldığı 4 sayı ile seti 25-23 önde bitirerek durumu 2-2 te getirdi.

Bir anlık gevşeme 1 puanı götürmüş, maçı da karar setine taşımıştı. Karar setinde kasırga oldu kızlarımız. 15-5 gibi farklı bir skor ile maç tamamlanmış ve Gökçeada’nın gururu kızlarımız çıktıkları üçüncü maçta ikinci galibiyeti alarak hepimizi mutlu etti.

GÖKÇEADAYI TEMSİL EDEN DİĞER KULÜBÜMÜZ GÖKÇEADASPORUN SORUN YAŞADIĞI BU GÜNLERDE GÖKÇEADA AKADEMİSPOR İLE YÜZÜMÜZ GÜLÜYOR. YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRENLERE TEŞEKKÜR..

Total Page Visits: 603 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: