Güncel

GÖKÇEADA ANADOLU KÜLTÜR SOSYAL VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ KURUCULARINI BELİRLEDİ

Nedim ÇAY önderliğinde bir süredir çalışmaların sürdürüldüğü süreç sonunda bugün bir araya gelen Gökçeadalılar derneğin kuruluşu için başvuruyu yapacak kurucular kurulunu belirledi.

Gökçeadalıların yakından tanıdığı simaların dikkat çektiği katılımcılar oturumu yönetmesi için (Divan Başkanlığı) Latif AKAR’ı seçti. Kısa bir konuşma yaparak toplantıyı açan Latif AKAR, katılımcıları saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması için ayağa davet etti.

İstiklal Marşının ardından kurucu olmak isteyenlerin aday listesi kürsüde okunarak katılımcılardan onay istendi. Listede yazılı olanların ilk yedisi kesin olmak üzere kurucu sayısına karar verilecek ve başvuru yapılacak.

Kurucuların belirlenmesinden sonra kürsüye gelen Yasin AVCI katılımcılara seslenerek, 19 Şubat tarihinde yapılacak olan Esnaf Odası Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı ve salonda bulunanlardan destek istedi. Destek talebinin hemen ardından adaylık açıklaması için karşısına geçtiğimiz Yasin AVCI, bugün kameramızın karşısına geçerek esnaflara neden aday olduğunu ve projelerini anlatacak. Yapılacak açıklamayı bu sayfalardan takip edebilirsiniz.

Dernek kuruluş toplantısında da gündem olan oda seçimleri 2 hafta daha Gökçeada gündeminde ilk sıradaki yerini koruyacağa benziyor. Kuruluşu planlanan derneğin Gökçeada’ya hayırlı olmasını dilerken, 2 hafta sonra yapılacak oda seçimlerinde yarışa girecek tüm adaylara BAŞARILAR DİLERİZ.

Total Page Visits: 571 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir