Güncel

“GÖKÇEADA ATATÜRK KORUSU” İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Gökçeada Belediye Başkanlığı Meclisinin 07.06.2021 tarih ve 2021-49 sayılı “Atatürk Korusu” yapılması ve ağaçlandırma, bakım ve düzenlemesini yapmak üzere 20 (yirmi) yıllığına Gökçeada ADD’ye (Atatürkçü Düşünce Derneği Gökçeada Şubesi) tahsis edilmesine ilişkin kararı bugün imzalanan protokol ile yürürlüğe girdi.

Gökçeada Amfi Tiyatro yanında bulunan 18,813 metrekarelik rekreasyon alanının bakımı, ağaçlandırılması ve halkın kullanımına sunulması, imzalanan bu protokol ile Gökçeada ADD Şubesi tarafından gerçekleştirilecek.

Ülkemizin kurtarıcısı ve Cumhuriyetimizin kurucusu “ATATÜRK” adının yer aldığı bu alan için yapılan protokolü imzalamak için Gökçeada Belediye Başkanlığı makamında bir araya gelen Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN ve Gökçeada ADD Şube Başkanı Mustafa SATAR, bu alanda yapılacak her türlü güzel etkinlik için birlikte hareket etme düşüncelerini de Gökçeada’nın Sesi aracılığıyla Gökçeadalılara ilettiler.

Yapılacak imza etkinliği için Gökçeada ADD Şube Başkanı Mustafa SATAR ile birlikte bazı ADD üyeleri de hazır bulundular.

2 saate Ünal ÇETİN’in konuğu olarak ağırlanan ve keyifli bir sohbet sonunda imzalanan protokol ile 07.06. 2021 alınan meclis kararı yürürlüğe girdi.

İmza atılan anları ve çektiğimiz fotoğrafları “İZMİR MARŞI” eşliğinde sizler için videolaştırdık. İYİ İZLEMELER.

Tahsis edilen alanı adına yakışır ve Gökçeadalılar için vazgeçilmez bir mekan yapmak için kolları sıvayan Gökçeada ADD Şube Başkanı Mustafa SATAR “Gökçeadalılar çok beklemeyecek. En kısa zamanda gerekli düzenlemeleri yaparak alanı Gökçeadalılar ile buluşturacağız” müjdesini verirken Gökçeada’nın Sesi olarak biz de imzalanan protokolün GÖKÇEADA’MIZA HAYIRLI OLSUN diyoruz.

Total Page Visits: 739 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir