GÖKÇEADA BELEDİYE MECLİSİ ÖZEL GÜNDEMLE TOPLANDI

Gökçeada Belediye Meclisi mahalle ve köy muhtarları, STK temsilcileri ve siyasi parti temsilcilerinin de katıldığı özel gündemli bir toplantı gerçekleştirerek İdlip Şehitleri ve “Bahar Kalkanı” harekatı ile ilgili bildiri yayınlamaya karar verdi.

Gökçeada Belediye Meclisi sabah saat 10:00’da yapması gereken Mart ayı olağan toplantısını saat 14:00’e çekerek saat 10:00’da özel gündemle toplandı.

Mahalle ve köy muhtarları, STK temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri de özel gündemli meclis toplantısına konu İdlip saldırısında şehit olan askerlerimiz ve “Bahar Kalkanı” harekatı oldu.

Toplantıda İdlib’de yaşanılan saldırının kınandı ve ortak bir bildirinin okunarak imzalandı. Tüm katılımcıların da onayı ile alınan karar bu akşam saat 18:00’de Anadolu Lisesi önünden Cumhuriyet Meydanına sessiz bir yürüyüş yapılacak.

Cumhuriyet Meydanında 34 şehidimizin fotoğraflarının ve isimlerinin bulunduğu posterlerin yanlarına anılarına karanfiller bırakılarak dualar okunacak.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal ÇETİN’in de konuşmasında belirttiği gibi tüm farklılıklara rağmen vatan söz konusu olunca anında bir araya gelebilenler hiç bir zaman kaybetmezler.

BU GÜN ALINAN KARARIN GÜZELLİĞİ KADAR KARARA KATILIMIN ÇEŞİTLİLİĞİ VE YOĞUNLUĞU DA BİR O KADAR GÜZEL

Total Page Visits: 543 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: