Güncel

GÖKÇEADA BELEDİYE MECLİSİNDEN GESTAŞ KOMİSYONU

Gökçeada Belediye Meclisi Ocak ayı meclis toplantısını 2 oturumda gerçekleştirdi.

Gökçeada Belediye Meclis Üyeleri yaptıkları ikinci oturumda 2 önemli karara (Gökçeada Merkez 1/1000’lik ve 1/5000’lik imar planını askıya çıkarmak ve Gestaş’ın Gökçeadalılara yarattığı sorunlara çözüm aramak için komisyon oluşturmak) imza attı.

Oturuma katılan tüm meclis üyelerinin oy birliği ile aldığı karar gereği oluşturulan komisyonun hazırlayacağı yol haritası ile gerekli girişimler ve görüşmeler gerçekleştirilerek Gökçeadalıların ulaşım sorununun çözümü için uğraş verilecek.

Komisyon İYİ Partiden Hikmet İnciser ÇELİK, CHP den Ahmet AYDIN ve AK Partiden Nurhan ATALAY olarak oluşturuldu.

Komisyon kararının alınması ve toplantı sonrası Gökçeada Belediye Başkan Vekili Ercan İPEK’in açıklamasını videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER…

Gökçeada’nın sorunları söz konusu olunca birlikte karar alabilen meclis üyelerimize (İyi Partili, Cumhuriyet Halk Partili ve Adalet ve Kalkınma Partili) TEŞEKKÜR eder ulaşım sorunu çözülene dek birlikteliklerinin devamını dileriz.

ŞİMDİ TÜM GÖKÇEADALILAR OLARAK (STK’LAR, MUHTARLAR, UZMANLAR, KURUMLAR VE GÖKÇEADA HALKI) KOMİSYON ÇALIŞMALARINA DESTEK VEREREK BİRLİKTELİĞİMİZİ GÖSTERME ZAMANI…

Total Page Visits: 960 - Today Page Visits: 1