GÖKÇEADA CHP’DE DEVİR TESLİM

18.01.2020 Cumartesi günü gerçekleşen kongrede Gökçeada CHP İlçe Başkanlığını kazanan İsmail ÖZTÜRK bu gün görevi Eski İlçe Başkanı Mehmet GÜNEŞHAN’dan devraldı.

Devir teslim ritüeli için parti binasına gelen partililere kısa birer konuşma yapan başkanlar, partinin daha ileriye taşınması için birlikte hareket edeceklerini söylediler.

Yeni Başkan İsmail ÖZTÜRK hemen kolları sıvayıp partiyi birlik beraberlik ekseninde bir araya getirerek yeni üye kayıtları ile büyümeye devam edeceklerini belirterek geçmişte görev yapan tüm yöneticilere teşekkür etti.

Eski Başkan Mehmet GÜNEŞHAN’da konuşmasında görev değişimi partili kimliğimizde bir erozyona neden olmayacak, dün olduğu gibi bu gün ve yarın da parti için elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyeceğiz, yeni yönetim ihtiyaç duyduğu ve görev verdiği anda gerekeni yapmaktan geri durmayacağız dedi. Eski Başkan GÜNEŞHAN özellikle yeni yönetime verdikleri disiplin dosyasını (yerel seçim sürecinde parti suçu işlendiği iddiası ile oluşturulan dosya) il yönetimine gönderilmesi talebini ileterek bu konuyu yakından takip edeceğini belirtti.

Partililerin alkışları ile gerçekleşen devir teslim işlemi sonrası yeni başkan koltuğuna oturdu.

GÖREV DEĞİŞİKLİĞİNİN GÖKÇEADA’YA HAYIRLI OLMASI DİLEĞİ VE TEMENNİSİYLE…

Total Page Visits: 434 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: