Güncel

GÖKÇEADA CHP’DEN GÖKÇEADA DEVA’YA ZİYARET

Açılışı pandemi dönemine denk geldiği için arzu ettiği birçok etkinliği ve ziyareti ertelemek zorunda kalan Gökçeada DEVA İlçe Örgütü kapılarını ziyaret etmeyi düşünen kişi ve kurumlara açtı.

DEVA Partisi Gökçeada İlçe Başkanı Bahadır BEYAZAY bu gecikmeler için yaptığı açıklamada “Gerek pandemi gerek siyasete yeni atılmış bir iş insanı olarak yapmak istediğimiz bir çok etkinliğin planlanmasında zorlandık. Geç olsun güç olmasın anlayışıyla yürüttüğümüz süreç sonunda kapılarımız tüm dostlara sonuna kadar açılmıştır.” Dedi.

Ziyaretlere açılan Gökçeada DEVA’ya ilk ziyaret CHP Gökçeada İlçe Örgütü tarafından yapıldı. CHP Gökçeada İlçe Başkanı İsmail ÖZTÜRK ve beraberinde 2 YK Üyesi ile Gökçeada DEVA Partisi İlçe Örgütünü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Yapılan ziyaretten memnun olarak ziyaretçileri karşılayan DEVA Partisi Gökçeada İlçe Başkanı Bahadır BEYAZAY, CHP Gökçeada İlçe Başkanı İsmail ÖZTÜRK ile ülkemizin içinde bulunduğu durum ile ilgili yapılması gerekenler üzerine sohbet etti.

Adamızda faaliyet gösteren 2 siyasi parti teşkilatlarının çay eşliğinde gerçekleştirdikleri sohbette ana konu iktidarın ülkeyi getirdiği nokta olurken, genel seçimler engeli aşılmadan yerel seçimler için küçük hesap peşinde olanların doğru yapmadıklarının üzerinde de duruldu.

Her şey bir tarafa bırakılarak önce tek adam rejiminden kurtulmak için el ele vermek gerektiği sohbete katılan herkesin ortak düşüncesiydi.

SİYASİ FARKLILIKLARI BİR KENARA BIRAKARAK ÜLKEMİZE VE GÖKÇEADA’YA KATKI SUNMAK İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞAN. ÇALIŞACAK OLAN HERKESE SELAMLAR..

Total Page Visits: 745 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir