Güncel

GÖKÇEADA DEVA’LILAR İFTARDA BULUŞTU

Gökçeada’da 2021 yılı başlarında kuruluş dilekçesini verdikten sonra 2021 yaz aylarında ilk kongresini yaparak faaliyetlerine başlayan DEVA Partisi Gökçeada İlçe Örgütü ve üyeleri düzenlenen iftar etkinliğinde bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde “Bu Pazar seçim olsa biz hazırız” mottosuyla seçim çalışmalarına hız veren Gökçeada DEVA Partililer, bugün de iftar etkinliğinde bir araya gelerek yapılacak seçim için (seçim tarihi belli olmasa da) çalışmalara başladıklarının sinyalini verdiler.

İftar esnasında kulak misafiri olduğumuz sohbetlerden yaptığımız çıkarımlara göre DEVA Partililer Ramazan sonrası çalışmalarını hızlandıracaklar. Köy ziyaretleri ile sürecek seçim çalışmalarının programının hazır olduğu edindiğimiz bilgiler arasında.

İftar sonrası yaptığı kısa konuşma ile partililere seslenen DEVA Partisi Gökçeada İlçe Başkanı Bahadır BEYAZAY, katılımları için partililere teşekkür ederken pandemi nedeniyle arzu ettikleri çalışma hızına ulaşamadıklarını belirterek bu tarihten sonra yapacakları çalışmalar ile hazır oldukları seçimde partilerinin hak ettiği noktaya ulaştırılması için çaba sarf edeceklerini belirtti. Bahadır BEYAZAY’ın yaptığı kısa konuşmayı videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER.

 DEMOKRASİMİZİN VAZGEÇİLMESİ OLAN SİYASİ PARTİLERİN, VATANDAŞLARIMIZIN REFAHI İÇİN YAPACAKLARI HER ÇALIŞMAYI TAKDİR EDİYOR VE TÜMÜNE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Total Page Visits: 598 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir