GÖKÇEADA DEVLET HASTANESİNDE DEVİR TESLİM GERÇEKLEŞTİ

2021 Temmuz Ayında Gökçeada Devlet Hastanesinde Başhekim olarak görevi devralan Opr. Uzman Dr. Yusuf ÖZÇELİKÖRS, bugün başhekimlik görevini Anestezi Uzmanı Dr. Mehmet BAŞARAN’a devretti.

Sağlık sorunları nedeniyle görevini devretmek zorunda kalan Opr. Uzman Dr. Yusuf ÖZÇELİKÖRS, Gökçeada Devlet Hastanemizde Cerrah olarak görev yapmaya devam edecek. Hastanemizde Anestezi Uzmanı olarak görevini sürdürürken şimdi Başhekimlik görevini de üstlenen Anestezi Uzmanı Dr. Mehmet BAŞARAN’a BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Başhekimlik makamında çok sade bir tören ile gerçekleştiren devir teslim etkinliği sonrası makamına oturan Anestezi Uzmanı Dr. Mehmet BAŞARAN’ı ilk bekleyen görevlerin başında yeni hastane binasının açılışı yapılarak hizmete alınması geliyor. Hastane açılışı için verilen tarihlerin sürekli ertelenmesi ise açılışın seçim öncesine denk getirileceği söylemlerini ön plana çıkarıyor.

Devir teslim sonrası Yeni Başhekim Anestezi Uzmanı Dr. Mehmet BAŞARAN ve sağlığı nedeniyle görevi devir eden Opr. Uzman Dr. Yusuf ÖZÇELİKÖRS birlikte Gökçeada Kaymakamı Dr. Serhat DOĞAN’ı ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Sağlık sorunları nedeniyle görevi devreden Opr. Uzman Dr. Yusuf ÖZÇELİKÖRS’e sağlığı ile ilgili acil şifa dileğimizi ve Başhekimlik görevini bugün devir alan Anestezi Uzmanı Dr. Mehmet BAŞARAN’a başarılar temennimizi TÜM GÖKÇEADA ADINA İLETİYORUZ.

Total Page Visits: 493 - Today Page Visits: 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: