Güncel

GÖKÇEADA DEVLET HASTANESİNDEN ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ

Gökçeada Devlet Hastanesi bu gün çalışanlarının başarısını “Teşekkür Belgesi” ile ödüllendirdi.

Gökçeada sağlık Müdiresi ve Gökçeada Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Özlem ÇIRPAN makamında bir araya getirdiği başarılı sağlık çalışanlarını “Teşekkür Belgesi” ile ödüllendirdi.

SABİM’e (Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi) gelen teşekkür mesajları aracılığıyla belge almayı hak eden Kadın Doğum Uzmanı Dr. Sedat AKÇUM ve servis hemşireleri ile birlikte mesleğinde 25 yılını dolduran çalışanlar hazırlanan “Teşekkür Belgesi”ni alırlarken birlikte pasta kestiler.

Mesleğinde 25 yılını dolduran hemşireler Ayşe SEVİM, Ayşe ERMEÇ, Yakup SAK ve sağlık memurları Baki ÖZTÜRK ile Fatma KAVUKOĞLU yıllarını verdikleri mesleklerini ne kadar çok sevdiklerini belgelerini alırken parıldayan göz bebekleri ile ortaya koydular.

Kadın Doğum Uzmanı Dr. Sedat AKÇUM’u adamızda tanımayan yok desek yanılmış olmayız. Hak ettiği belgeyi alır almaz tekrar hastalarının yanına dönmesi her şeyi açıklıyor.

Servis hemşireleri belge almak için bile ayrılmadılar hastaların yanından. Servis sorumlusu Özlem ÖREN aldı belgeyi tüm servis hemşireleri adına.

SAĞLIĞIMIZ İÇİN EMEK HARCAYAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK YETERSİZ KALIR. TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

Total Page Visits: 1809 - Today Page Visits: 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir