Güncel

GÖKÇEADA ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KOOPERATİFİ YENİ BAŞKANINI ARIYOR

Kurulduğundan bu yana (12 Şubat 1976) yürüttüğü başkanlık görevini bırakma kararı alan Ramazan ENGİN’den sonra 28 Temmuz tarihinde yeni başkanını seçecek olan Gökçeada Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanlığı için adaylar ortaya çıkmaya başladı.

Sosyal Medya üzerinden adaylığını açıklayan 2 adaydan biri olan Ercan İPEK ile (diğeri Gülşah ERDEM) Gökçeada’nın Sesi olarak adaylığı üzerine yaptığımız söyleşi ile Gökçeada esnaflarını ışık tutma görevimizi yerine getirmeye çalıştık.

Gökçeada’nın Sesi sayfalarımız Ercan İPEK’e olduğu gibi adaylığını açıklayan Gülşah ERDEM ve aday olmayı düşünen herkese açıktır. 28 Temmuzda oy kullanacak esnaflarımıza kendisini anlatmak isteyen her aday prensibimiz gereği hiç müdahale etmediğimiz ve etmeyeceğimiz açıklamalarını gazetemiz aracılığıyla esnaflara ulaştırabilir.

 Ercan İPEK’e neden aday olduğunu ve seçilmesi durumunda esnaflarımızın artısı ne olacak sorularını sorduk. Açıklamalarını noktasına virgülüne dokunmadan videomuzdan izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Pandemi nedeniyle zamanında yapılamayan ve sezon yoğunluğuna denk gelen genel kurulun esnaflarımız için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. 45 yıldır görev yapan Ramazan ENGİN’in göreve devam etmeme kararı ile daha da önem kazanan genel kurulda belirlenecek yönetim kadrosunun TÜM GÖKÇEADA ESNAFINA HAYIRLI OLMASI DİLEKLERİMİZLE TÜM ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ…

Total Page Visits: 1001 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir