Güncel

GÖKÇEADA EVREŞE’YE BOL (GOL) YAĞIŞLI

Gökçeadaspor ligde oynadığı 7. Maçında Evreşespor’a gol oldu yağdı. 15-0.

Bugün aldığı farklı galibiyet ile puanını 15’e çıkaran Gökçeadaspor, ligde kalan 3 maçını da kazanarak sezonu tamamlama hesapları yapıyor.

Maçın başlamasıyla zayıf rakibi karşısında üstün oynayan takımımız, beklenen gol gecikince biraz telaşlansa da Davut TAYLAN’ın üst üste attığı 3 golle rahatladı.

Takım ilk gol stresini atınca goller ard arda gelmeye başladı. 9 ayrı oyuncumuzun ayağından toplam 15 gol. Notlarını almaya yetişemediğimiz gollerin 5 tanesini Davut TAYLAN, 3 tanesini Caner KAYA atarken diğer 7 golü atan oyuncularımız şu şekilde sıralandı.

Abdullah CANKI, Alper ER, Savaş KURT, Yunus GÜZEL, Onur AYDIN, Uday ÇAY ve Muhammed Ali ASAL diğer golcülerimiz.

Maçın erken saatte başlaması nedeniyle tribünler tam dolu olmasa da, maça gelen taraftarlar stattan atılan 15 golün mutluluğu ile ayrıldı.

Gökçeadasporlu oyuncular gelecek haftada kendi sahalarında oynayacakları maç için Gökçeadalılara mesaj göndererek “Gollerimizi görmek ve galibiyetimizle mutlu olmak için tribündeki yerinizi almayı unutmayın” dediler.

Önemli olan yenmek-yenilmek değil, o sahaya çıkıp Gökçeadayı temsil etmek diyorduk Gökçeadaspor ligden çekilmek istendiğinde. Yine aynı düşüncedeyiz. Değişmedik. Önce biz Gökçeadalıları temsil etmek için sahaya çıktılar mutlu olduk. Şimdi de bol gollü galibiyetlerine tanıklık ediyoruz. MUTLULUĞUMUZ TAVAN YAPTI. TEŞEKKÜRLER ÇOCUKLAR..

Total Page Visits: 797 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir