Güncel

GÖKÇEADA KENT KONSEYİ BAŞKANI ANKARA’DA

Gökçeada’nın sorunlarının çözümü için heyet olarak Ankara’ya giden ekipten (Gökçeada Kent Konseyi Başkanı Bülent AYLİ, AK Parti Gökçeada İlçe Başkanı Fatih TAYLAN, Gökçeada MHP İlçe Başkanı Mehmet ŞAHİN, Gökçeada Esnaf Odası Başkanı Mustafa ERDEM, Gökçeada İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet Akif KÖSEOĞLU, Yeni Bademli Köyü Muhtarı Altan UYSAL, Gökçeada Kızılay Derneği Başkanı Murat SULUOĞLU,  Gökçeada Turizm Derneği Başkanı Hasan ÇELİK,  ELTA Ada İşletmesi Sahibi Enis OKTAY) gelen ilk haberler olumlu.

Gökçeada’ya hafta başında dönmesi beklenen ekipte bulunan Gökçeada Kent Konseyi Başkanı Bülent AYLİ ile yaptığımız telefon görüşmesinde aldığımız bilgilere göre heyetin sorunlar ile ilgili oluşturduğu dosyaların çeşitli bakanlıklara sunumu yapıldı. Ayrıca Ankara, Çanakkale ve Gökçeada Kent Konseyleri arasında oluşturulacağı belirtilen “Gökçeada Çalışma Grubu”nun adamız açısından yararlı olacağı muhakkak.

Benzeri ziyaretlerin devam edeceğini belirten Gökçeada kent Konseyi Başkanı Bülent AYLİ’den adamıza döndüğü gün ziyaret ile ilgili detaylı açıklamalar yaparak sorularımızı yanıtlayacağı bir röportaj sözünü de aldık. Kendisine Ankara’ya hangi sorunlarımızın iletildiği ve çözümler ile ilgili alınan kararları soracağız.

Gökçeada’nın Sesi olarak adamızın sorunlarının çözümü için çaba harcayan her arkadaşımızın yanında olacak, destekleyecek ve verilen sözlerin takipçisi olacağız. EKİPTE BULUNAN HER GÖKÇEADALI HEMŞEHRİMİZE TEŞEKKÜR EDİYOR, SAĞ SALİM ADAMIZA DÖNMELERİNİ BEKLİYORUZ.

Total Page Visits: 823 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir