Güncel

GÖKÇEADA KENT KONSEYİ YENİDEN

2019 yılında (Yerel seçim sonrası) yapılan genel kurul ile 2 yıllığına seçilen Gökçeada Kent Konseyi Başkanlığı için 17 Ocak tarihinde yeniden seçimli genel kurul yapılacak.

2019 yılında seçilen yönetimin 2021 yılında yapması gereken genel kurul, önce pandemi nedeniyle daha sonra da yönetimin dağılması nedeniyle yapılamayınca Gökçeada Belediyesi tekrar harekete geçerek STK ları genel kurul yapmaya davet etti.

STK lar tekrar delegelerini belirleyip genel kurul için hazırlanırken Gökçeada Kent Konseyi Başkanlığı için de başkan adayları ortaya çıkmaya başladı.

Farklı isimlerin dolaştığı kulislerde adaylar şimdilik kulis çalışmaları ile nabız yokluyor. Adaylığını ilk açıklayan Gökçeada Kent Konseyi kurucularından ve uzun zaman da başkanlığını yürütmüş Bülent AYLİ oldu.

Kameramızın karşısına geçen Bülent AYLİ’ye siz değerli okuyucularımız adına sorduk. Sorularımıza verilen yanıtları adayın kendi sesinden videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Yapılacak genel kurul için iddialı olduğunu belirten Bülent AYLİ’nin diğer adaylara bir çağrısı var. “Genel kurulumuzu birbirimizi ötekileştirmeden, ayrışma yaşanmadan gerçekleştirelim. Uygun olursa genel kurul öncesi bir araya gelerek adamıza birlik mesajı verelim” sözleri ile yapılacak ortak bir açıklama öneriyor.

Sayfalarımız başkanlık için aday olan herkese açık olduğundan yapılacak ortak açıklamaya da açıktır. Aday olacak tüm arkadaşlar gerek adaylık açıklamalarınızı gerek bu konuda yapılacak tüm yorumlarınızı gazetemiz aracılığıyla kamuoyuna ve Gökçeadalılara duyurabilirsiniz.

KÜÇÜK HESAPLAR PEŞİNE DÜŞÜLMEDEN OLUŞACAK VE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRECEK BİR KENT KONSEYİ ADAMIZ İÇİN KAZANIM OLACAKTIR. SEÇİM SONUCU ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

Total Page Visits: 529 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir