Güncel

GÖKÇEADA KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI

Geçtiğimiz ay yapılan yeni seçimle Bülent AYLİ başkanlığında oluşturulan Gökçeada Kent Konseyi Yürütme Kurulu ilk toplantısını yaparak çalışma gruplarını belirledi.

Bir yemekte bir araya gelen üyeler hem yemek yedi hem de neler yapabilecekleri hakkında sohbet etti. Gökçeada’nın öncelikli sorunlarının tartışıldığı toplantıda birlik ve beraberliği gerçekleştiremezsek başarılı olamayız bu nedenle birlikte hareket etmek zorundayız vurgusu ön plana çıktı.

Toplantıda bir konuşma yapan Gökçeada Kent Konseyi Başkanı Bülent AYLİ, genel kuruldan bu yana yaptığı hazırlıklar hakkında bilgi verdi ve belirlediği 39 ayrı çalışma grubu ile sorunların çözümünde tüm Gökçeadalılara yer vermenin işlerini kolaylaştıracağını belirtti.

Bülent AYLİ belirlediği 39 çalışma grubu ve çalışma gruplarının başkanlığını ypacak isimleri yürütme kurulunun onayına sundu.

Çalışma gruplarının oluşacak yönetimleri ve çalışmalarının yakından izleneceğini ve aksayan yönlerine yürütme kurulu olarak müdahale edileceğini ve bu şekilde dinamik bir yapı oluşturmayı hedeflediklerini belirten Bülent AYLİ “herkes elini taşın altına koyar ve birlik ve beraberliği sağlamaları halinde Gökçeada’nın çözülemeyecek sorunu yoktur” diyerek hedeflerini belirledi.

39 çalışma grubu yedişer kişiden oluşacak yönetimlerini belirlediğinde üç yüze yakın Gökçeadalının çözümün bir parçası olarak çaba harcayacağını öngören bu yapılanmanın hayata geçmesi EN BÜYÜK DİLEĞİMİZ.

Gökçeada’nın sorunlarına çözüm üretmek amacı ile çaba gösteren herkesi tebrik ediyor ve GÖKÇEADA’MIZA HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ..

Total Page Visits: 454 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir