GÖKÇEADA MHP TEKRAR MEHMET ŞAHİN DEDİ

Gökçeada MHP İlçe Teşkilatı bu gün gerçekleştirdiği olağan kongresinde tek aday olan Mehmet ŞAHİN’i seçerek listesini onayladı.

Olağan kongre için adamıza gelen Çanakkale MHP İl Başkanı Ali Tuğrul YILDIRIM ile Başkan Yardımcısı Ercan VATAN’ın da katıldığı kongre COVİD 19 nedeniyle gerekli sayıda katılım ile gerçekleşti.

Kongrede divan başkanlığına önerilen Çanakkale MHP İl Başkanı Ali Tuğrul YILDIRIM kongreyi yönetti. Genel Başkanın mesajını katılımcılara okuyan İl Başkanı kongrenin hayırlı olmasını diledi.

Tek liste olmasına rağmen 59 delegeden 40 tanesinin katıldığı kongrede Mehmet ŞAHİN’in listesi kullanılan 37 oyun tamamını alarak yeni yönetimi oluşturdu.

Önceki yönetimden %80’e yakın isim tekrar seçilerek yeni yönetim listesinde yer aldı. COVİD 19 nedeniyle katılımın az olması nedeniyle yeterli coşku gözlenmese de partililerin görev anlayışlarında görülen ciddiyet ve birbirlerine saygıları gözümüze takılanların başında geldi.

Mehmet ŞAHİN başkanlığında seçilen yeni yönetime ve delegelere başarılar diliyor, yapılan kongrenin Gökçeada’ya hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Total Page Visits: 573 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: