GÖKÇEADA SİZİNLE GURUR DUYUYOR

Gökçeadalı kızlarımız rakip tanımıyor, içeride dışarıda galibiyet alarak tüm olumsuzluklara rağmen destan yazıyor.

Gökçeada Akademispor forması ile tüm olumsuzluklara aldırmadan fırtına gibi esen kızlarımız bir galibiyete daha imza attı.

Her haberimizde tüm olumsuzluklara rağmen diyoruz ya, bu gün bunu biraz açmak gerekliliğini düşünüyorum. Dün Gökçeada Akademispor bir maça çıktı. Maçta ev sahibi takım Gökçeada Akademispor ama maç Çanakkale’de. Neden mi? Çünkü rakipler ulaşımı gerekçe göstererek adaya gelmek istemeyince biz maçlar için karşıya geçmek zorundayız.

Gökçeada Akademispor il düzeyinde devam eden voleybol liginde A grubunda mücadele ediyor. 5 takımdan oluşan grupta Gökçeada Akademispor ile birlikte Çanakkale Fenerspor (A), Y. Bayramiçspor, Çanakkale Belediyespor (B) ve Biga Çiçeklidedespor mücadele ediyor.

Normal olarak yapacağımız 8 maçın 4 tanesini adamızda oynamamız gerekiyor. Ama biz sadece 2 maçı Gökçeada’da oynayacağız. (biri Çanakkale Belediyespor (B) ile oynandı, diğeri 25 Ocakta Y.Bayramiçspor ile oynanacak)

Biga Çiçeklidedespor ve Çanakkale Fenerspor adaya gelmek istemedikleri için maçlar Çanakkale’de oynanacak. Diğer olumsuzlukları saymaya gerek var mı? Bu örnek mücadelede ki eşitsizliği anlatmaya yetiyor fazlası ile.

Gökçeada’nın gururu sultanlarımız bu eşitsiz mücadelede destan yazıyorlar. Şu ana kadar çıktıkları 4 maçta 3 galibiyet alan sultanlarımız son galibiyetlerini dün adaya gelmeyerek avantaj sağlama peşinde olan Çanakkale Fenerspor’a karşı set vermeden 3-0 lık net bir sonuçla aldı.

Sırada ki maçını 21.01.2020 Salı günü yine ev sahibi olarak Çanakkale’de Biga Çiçeklidedespor ile oynayacak sultanlarımız 25.01.2020 Cumartesi günü Gökçeada’da Y. Bayramiçspor ile yapacak. Son iki maçını da deplasmanda oynayarak sezonu tamamlayacak.

Bu oyuncular bizim kızlarımız, bizim sultanlarımız. Gökçeadaspor olarak ligden çekilmenin tartışıldığı bu günlerde Gökçeada Akademispor olarak aldıkları galibiyetler ile adamıza moral ve mutluluk dağıtıyor.

Gökçeadalılar olarak kızlarımıza destek olmak için neyi bekliyoruz. HAYDİ HEP BERABER

GÖKÇEADA SİZİNLE GURUR DUYUYOR…

Total Page Visits: 695 - Today Page Visits: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: