Güncel

GÖKÇEADA SOKAKLARINDA BİR MİLLETVEKİLİ

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN Gökçeadalıların sorunlarını dinlemek için geldiği Gökçeada’da köy-köy sokak-sokak dolaşarak Gökçeadalılar ile buluştu.

Dün 15:00 gemisi ile adaya ayak basan CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN parti binasında buluştuğu partililer ile kısa bir süre görüşüp Eşelek Köyüne geçerek köylüler ile görüştü.

Köy Muhtarı Erol DÖNMEZ ve köylüleri dikkatle dinleyen CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN belirtilen sorunları tek tek not aldı.

Daha sonra dinlenmeye çekilen CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN, bugün erken saatte yine sokaklara çıktı. Gökçeada Esnaflarını tek tek ziyaret ederken diğer yandan da sokakta karşılaştığı Gökçeadalılar ile sohbet etti.

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN İlçe yönetiminin programı gereği saat 13:00 de Yeni Bademli köyünde köylülerin yanındaydı. Köylüler ile sohbet edip sorunlarını dinleyen CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN, köy muhtarı Altan UYSAL ile de sorunların çözümü için yapılması gerekenleri konuştu.

Yeni Bademli köy ziyaretinden sonra merkeze dönen CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN esnaf ziyaretlerine devam etti. Ziyaretler esnasında kahvahanelere de giren CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN oyun oynayan Gökçeadalılar ile sohbet etti.

Gemi saatinin yaklaşması nedeniyle son olarak parti binasında parti üyeleri ile bir araya gelen CHP Çanakkale Milletvekili Özgür CEYLAN 18:00 gemisi ile tekrar ziyaret edeceğini belirterek adamızdan ayrıldı.

Zorlu hava koşullarına rağmen adamızı ziyaret ederek biz Gökçeadalıların sorunlarına çözüm arayan Millet vekilimiz Özgür CEYLAN’a ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Total Page Visits: 999 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir