Güncel

GÖKÇEADA’DA 4-6 YAŞ KURAN KURSU AÇILDI

Gökçeada Müftülüğü tarafından tüm hazırlıkları tamamlanan kurs binasının açılışını Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU, Gökçeada Cumhuriyet Savcılarından Yunus DÖNMEZ ve Gökçeada İlçe Milli Eğitim Müdürü Canip KÜÇÜKOĞLU birlikte yaptı.

Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Gökçeada Müftüsü Adem ÖZSOY, gelen talepler doğrultusunda kısa bir süre içinde hazırlanan ve bugün hizmete açılan kursun önemli bir eksikliği gidereceğini belirterek başta Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU ve Gökçeada İlçe Milli Eğitim Müdürü Canip KÜÇÜKOĞLU olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konuşmasının bitiminde Gökçeada Müftüsü Adem ÖZSOY, Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU ve Gökçeada İlçe Milli Eğitim Müdürü Canip KÜÇÜKOĞLU’na birer plaket sundu.

Kurdele kesilerek kursiyer öğrenciler ve velileri ile birlikte içeri girilerek titizlikle hazırlanmış odalar tek tek gezildi. Kurs Hocası Merve ERGÖR hanım tüm kursiyer öğrenciler ve velileri ile tek tek ilgilenerek bilgi verirken, İlçe Müftüsü Adem ÖZSOY bey de protokole bilgilendirme yaptı.

Açılış ritüelinin tamamlanmasından sonra tüm davetliler Kurs Hocası Merve ERGÖR hanım öğrencileri ile baş başa bırakılarak kurs binasından ayrıldı.

GÖKÇEADA’YA HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE…

Total Page Visits: 1263 - Today Page Visits: 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir