Güncel

GÖKÇEADA’DA GÖNÜL SOFRASI İFTAR BULUŞMASI

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı tarafından Çanakkale ve ilçelerinde “Gönül Sofrası İftar Buluşmaları”nda sıra Gökçeada’daydı.

Değirmentepe de gerçekleşen iftar buluşmasına saat 19.00 dan itibaren gelmeye başlayan davetliler “İlahi Grubu”nun dinletisi eşliğinde yemeklerini almaya başladı.

Yemekler dağıtılırken bir yandan da çocuklar için kukla gösterisi (bahçenin bir köşesinde) yapılarak çocukların eğlenmesi sağlandı.

Yemek dağıtımı sürerken Değirmentepe’ye gelen AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim MAKAS (AK Parti Gökçeada İlçe Başkanı Fatih TAYLAN ve partililer ile birlikte) masaları tek tek dolaşarak davetliler ile selamlaştı.

Bu esnada Dr. Senai DEMİRCİ eline aldığı mikrofon aracılığıyla “Ramazan Sohbeti”ne başlamıştı.

Davetliler ile yapılan selamlaşma ve kısa sohbetlere iftara birkaç dakika kala son verilerek okunacak ezan beklenmeye başlandı.

Okunan ezan ile açılan oruçlar (Allah kabul etsin) ve yenilen yemek ile Gökçeada İftar Buluşması gerçekleştirildi.

Gökçeada’nın Sesi olarak ayrılmak zorunda kaldığımız anda yapılan anons İlahi Grubu Dinletisi, kukla gösterisi ve Dr. Senai DEMİRCİ ile ramazan sohbetinin yemek bitimi devam edeceğini duyuruyordu.

Bayrama çok az kalan bu günlerde RAMAZAN AYININ RUHUNU YANSITAN GÜZEL GÖRÜNTÜLERE TANIK OLMAMIZI SAĞLAYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER..

Total Page Visits: 375 - Today Page Visits: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: