Güncel

GÖKÇEADA’DA NEŞELİ GÜNLER

Gökçeada Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde açılan “Namık Usta Açık Hava Sineması”nda Gökçeadalılar “Neşeli Günler” filmini izledi.

Yüzlerce kez izledikleri “Neşeli Günler” filmini (Başrolünü Münir ÖZKUL ve Adile NAŞİT’in paylaştığı) çocuklarıyla tekrar izleyerek nostalji yaşamak isteyen Gökçeadalılar ve adamıza tatil için gelen vatandaşlarımız “Namık Usta Açık Hava Sineması”nda bir araya geldi.

Filmin başlamasına dakikalar kala kameramızı izleyicilere çevirerek düşüncelerini sorduk. İzleyicilerin düşüncelerini videomuzda izleyebilirsiniz. İYİ İZLEMELER..

Etkinliğin noksansız tamamlanması için geç saatlere kadar görev yapan Gökçeada Belediye görevlileri Oylum BAL ve Selçuk SEPETÇİ izleyicilerin mutluluğu ile yorgunluklarını unutuyorlar. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi yüzlerindeki yorgunluk gözlerine mutluluk olarak yansıyor.

Gökçeadalıların tatil yapmak için gelen konuklarımızla bir arada katıldıkları etkinlik nedeniyle izleyiciler Gökçeada Belediyesine TEŞEKKÜR ederken etkinliğin sürekli olması temennilerini de ifade etmeyi unutmadılar.

Eksiğini gördüğümüzde eleştirmekten çekinmediğimiz Gökçeada Belediyesini güzel şeyler yaptığında da alkışlamak gerekliliğini bir kez daha vurgulayarak ETKİNLİK İÇİN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Total Page Visits: 610 - Today Page Visits: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: